امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸
شمارش معکوس تا برگزاری کنفرانس
برگزاری همایش به پایان رسیده است.
تعداد ثبت نامی ها تا این لحظه

تعداد ثبت نامی ها تا کنون

تاریخ های مهم همایش
تاریخ پذیرش مقالات »
1396/04/19
تاریخ اعلام نتایج داوری »
1396/04/17
آخرین مهلت ثبت نام با تخفیف »
1396/04/01
آخرین مهلت ثبت نام »
1396/04/20
آمار بازدید سایت
بازدید امروز :
42
بازدید دیروز :
27
بازدید کل :
46278
قالب ارائه مقالات شفاهی

 

قالب ارائه مقالات پوستر

 

 

چگونه سرمایه گذاری کنیم؟

وقوع حریق‏های صنعتی اخیر در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین حوادث آتش‏سوزی ناگوار در ساختمان‏های مرتفع شهری، بیش‏ از‏پیش اهمیت و جایگاه "فرماندهی عملیات اطفای حریق" را برای مدیران ارشد سازمان‏ها، بالاخص حوز‏های تخصصی HSE و ایمنی و آتش‏نشانی صنعتی و شهری آشکار نمود.

نخستین کنفرانس ملی فرماندهی عملیات اطفای حریق، فرصتی بی نظیر برای شرکت های فعال در عرضه ایمنی و آتش‏نشانی، ارائه دهندگان خدمات سیستم های اعلام و اطفای حریق و کلیه شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه های خدمات فنی و مهندسی ایمنی (HSE) و مدیریت بحران بی نظیر جهت ارائه توانمندی ها و آخرین دستاوردهای خود به نهادها و سازمان های دولتی و حاکمیتی می باشد.

حضور شرکت های خارجی معتبر در زمینه حریق نیز به غنای علمی این کنفرانس بیش از پیش افزوده است. جریان علمی و فنی این کنفرانس به نحوی برنامه ریزی شده است که شرکت کنندگان ضمن استفاده از پانل های تخصصی با حضور نخبگان و پیشکسوتان فرماندهی عملیات اطفای حریق بتوانند از کارگاهها و ورک شاپ های تخصصی نیز بهره برده و بتوانند در نمایشگاه جانبی بازدید نموده و از آخرین دستاوردهای این زمینه بهره مند گردند. 

بدینوسیله از کلیه شرکت های مطرح و صاحب نام در این حوزه، دعوت می‏گردد تا  با انتخاب بسته‏ های سرمایه‏ گذاری و حمایتی موجود (مطابق با جدول ذیل)، ضمن حضور پررنگ و فعال ، موجبات ارتقای کمی و کیفی این کنفرانس را فراهم و دانشگاه را در برگزاری هرچه باشکوه‏تر این مراسم یاری نمائید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه کنفرانس با شماره تماس (داخلی 392) 44238171-021 یا با شماره همراه 09127380628 (مهندس قاسم آبادی) تماس حاصل فرمائید.


حمایت الماسی رزرو شده است.